Služby SALON de PARIS
pre Vašu korunu krásy

SALON de PARIS je zaradený do kategórie Salón expert platinový – používaním prípravkov a materiálu výhradne spoločnosti L’Oréal Professionnel a do kategórie Salón PRIVILÈGE, vďaka ktorému ponúkame nadštandardnú kvalitu servisu a ešte oveľa viac.

Príďte a sami sa presvedčíte.

Starostlivosť o vlasy

Spojenie príjemného a pohodového času

SALON de PARIS je zaradený do kategórie Salón expert platinový – používaním prípravkov a materiálu výhradne spoločnosti L’Oréal Professionnel.

Poradenstvo a vlasová diagnostika

odborne poradíme v kvalite, štruktúre vlasov a vlasovej pokožky

Strihy

práve pre Vás najnáročnejších

Spoločenské účesy

kreativita a zmyselnosť Vášho účesu na každú príležitosť

Farbenie a kombinácie farieb

Majirel, Luo, DIARICHESSE, DIALIGHT, INOA – kreatívne splynutie farieb

Melírovanie vlasov

Platinium, INFINIE Platine, Lightening Oil – absolútne rešpektovanie kvality vlasu

Služba Aminexil Control

dvojitý princíp proti vypadávaniu vlasov, na podporu pevnosti a stimuláciu aktivity korienkov

Služby KÉRASTASE Paris

SALON de PARIS je zaradený do kategórie Salón PRIVILÈGE, vďaka ktorému ponúkame nadštandardnú kvalitu servisu a ešte oveľa viac.

KÉRASTASE Paris je symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti pre všetky ženy, ktoré túžia svojim vlasom dopriať pôžitok z krásy.
Starostlivosť KÉRASTASE je zárukou okamžitej prirodzenej krásy.

Résistance

EXTENTIONISTE pre väčšiu odolnosť a rýchlejší rast vlasov

THÉRAPISTE pre zničené vlasy

VOLUMIFIQUE pre objem jemných vlasov

Nutritive

GLUCO-ACTIVE pre ľahko až stredne suché vlasy

MAGISTRAL pre extrémne suché a zcitlivené vlasy

Chroma Absolu

CHROMA ABSOLU pre farbené alebo scitlivené farbené vlasy

Blond Absolu

BLOND ABSOLU vysoko pigmentovaná starostlivosť pre zosvetlené vlasy

Curl Manifesto

CURL MANIFESTO pre prirodzene textúrované vlasy

Elixir Ultime

ELIXIR ULTIME so vzácnymi olejmi pre všetky typy vlasov

Chronologiste

CHRONOLOGISTE krása a revitalizácia pre všetky typy vlasov

Aura Botanica

AURA BOTANICA prírodná rada pre rozžiarenie vlasov bez lesku

Discipline

DISCIPLINE pre nepoddajné a ťažko upraviteľné vlasy

Soleil

SOLEIL ochrana pred slnkom

Densifique

DENSIFIQUE pre znovuobnovenie hustoty vlasov

Spécifique

SPÉCIFIQUE pre vlasovú pokožku – lupinatosť vlasovej pokožky

SPÉCIFIQUE pre vlasovú pokožku – mastná vlasová pokožka a mastné vlasy

SPÉCIFIQUE pre vlasovú pokožku – vypadávanie vlasov

SPÉCIFIQUE pre vlasovú pokožku – citlivá vlasová pokožka

Homme

HOMME pre mužov proti lupinám

HOMME pre mužov proti mastnej vlasovej pokožke

HOMME pre mužov na normálne vlasy

Styling

BLUE PRADO pre tvarovanie vlasov pred fúkaním

PURPLE VISION pre finálnu úpravu vlasov

Predlžovanie vlasov HAIRDREAMS

SALON de PARIS je zmluvným partnerom spoločnosti Hairdreams.

Hairdreams je jedna z najkvalitnejších metód predlžovania a zahusťovania vlasov, ktorá Vám šetrným a prirodzeným spôsobom umožní splniť si sen o krásnych dlhých vlasoch. Spolupracuje s najprestížnejšími salónmi po celom svete.

Kvalita je rozhodujúca

Kvalita vlasov Hairdreams vytvára ten podstatný rozdiel. Spracovávajú sa výhradne najlepšie a najkvalitnejšie prírodné vlasy, ktoré sa nakupujú po celom svete v súlade s prísnymi etickými kritériami. Z nich vznikajú v náročnom triediacom a zušľachťovacom procese predlžovacie pramene a ďalšie kvalitné produkty z pravých vlasov s typickým prirodzeným leskom, elasticitou a zvlnením.

Vlasy BASIC a SPECIAL uspokoja najvyššie nároky stylistov a užívateľov

Vlasy BASIC sú indické chrámové vlasy. Tmavé prírodné vlasy sú pomalým a šetrným spôsobom zosvetlené. Obzvlášť kvalita vlasov SPECIAL je jedinečná, s ktorou sa nesie legendárna povesť top-stylistov na celom svete. Kvalitné vlasy európskeho typu sú vybrané ručnou selekciou. Tieto vlasy sa zosvetľujú maximálne o jeden farebný odtieň. Je možné ich znovu použiť až 2 krát.

Príďte a presvedčíte sa, že metóda Hairdreams ponúka v predlžovaní vlasov absolútnu TOP.

Prirodzená plnosť a objem vďaka zahusťovaniu vlasov HAIRDREAMS

Zahusťovanie vlasov pomocou pravých prameňov je ideálne pre dodanie väčšej plnosti tenkým a jemným vlasom prípadne vyrovnanie chýbajúceho objemu vlasov v dĺžke až po končeky. Vlastné vlasy sa doplnia o pramene Hairdreams v rovnakej dĺžke a farba sa upraví podľa požadovaného farebného odtieňa. Dodaná plnosť a objem pôsobí absolútne prirodzene.

Záruka HAIRDREAMS

Dodržaním všetkých odporúčaných postupov ošetrovania a používaním špeciálnych prípravkov starostlivosti o vlasy poskytujeme záruku na dokonalú kvalitu vlasov Hairdreams po celú dobu ich užívania. Predpokladom je správne prevedenie všetkých ošetrení v partnerskom salóne a vystavením dokladu o ošetrení. Metóda Hairdreams ako jediná poskytuje záruky na vlasové pramienky a to pri správnom ošetrení až na 18 mesiacov.

Viac informácii nájdete na stránkach www.hairdreams.com

Predlžovanie pravých vlasov clip metódou

Viac dĺžky a plnosti pre Vaše vlasy! Konečne si môže každá žena dovoliť pravé vlasy na predĺženie a zahustenie účesu. Zapracovanie vlasov zvládne bez problémov každý.

Cenník obradov a masáží KÉRASTASE

cenník je platný od 1.4.2019

FUSIO-DOSE

Okamžitá premena vlasov – koktail vysokoúčinných látok namiešaných práve teraz na mieru Vašim vlasom, v nespočetnom množstve kombinácii, s okamžitým a dlhotrvajúcim výsledkom.

RELAXAČNÝ OBRAD

Kaderník – poradca KÉRASTASE prevedie diagnózu vlasovej pokožky a vlasov, aby presne určil, ktoré prípravky sú pre Vás najvhodnejšie. Po relaxačnej masáži budú Vaše vlasy pripravené na intenzívnu starostlivosť. Prameň po prameni preniká starostlivosť do vnútra vlasu vďaka starostlivému spôsobu aplikácie.

Aplikácia šampónovej kúpele masáží, gesto pre aplikáciu intenzívnej starostlivosti.

INTENZÍVNY OBRAD

Po podrobnej diagnóze vlasovej pokožky a vlasov Kaderník – poradca KÉRASTASE zvolí tie najlepšie prípravky pre Vás. Intenzívny obrad Vás ponorí do terapie starajúcej sa súčasne o Vaše vlasy aj pokožku. Vaša pokožka je revitalizovaná vďaka profesionálnym gestám, ktoré stimulujú päť životne dôležitých funkcii Vášho tela. Konečnú podobu Vášmu účesu dodá finálna starostlivosť.

Aplikácia šampónovej kúpele masáží, gesto pre aplikáciu intenzívnej starostlivosti a použitie finálnej starostlivosti, druhá intenzívna starostlivosť je aplikovaná masážou.

LUXUSNÝ OBRAD

Po podrobnej diagnóze vlasovej pokožky a vlasov Kaderník – poradca KÉRASTASE zvolí tie najlepšie prípravky pre Vás. Intenzívny obrad Vás ponorí do terapie starajúcej sa súčasne o Vaše vlasy aj pokožku. Vaša pokožka je revitalizovaná vďaka profesionálnym gestám, ktoré stimulujú päť životne dôležitých funkcii Vášho tela. Konečnú podobu Vášmu účesu dodá finálna starostlivosť.

Aplikácia šampónovej kúpele masáží, gesto pre aplikáciu intenzívnej starostlivosti a použitie finálnej starostlivosti, druhá intenzívna starostlivosť je aplikovaná masážou.

Cenník predlžovania vlasov Hairdreams

cenník je platný od 1.4.2019

Cena nadpájania vlasov sa odvíja hlavne od dĺžky vlasových prameňov, jemnejších, ručne triedených Európskych (dĺžka 15, 25, 35, 45, 55 cm) a Indických (dĺžka 20, 30, 40, 50 cm).

Pri osobnej konzultácii v salóne a po dohode dĺžky vlasových prameňov, farebnom odtieni a tiež následných ďalších krokoch, Vás budeme podrobne informovať.

+421 907 827 143

V pracovnom dni, v bežnom pracovnom čase, nás môžete kontaktovať telefonicky alebo nám pošlite Vašu požiadavku a my Vás budeme kontaktovať späť.

Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!